Regional Quarterfinals |
Regional Semifinals |
Regional Finals |
Sectionals |
State Qualifiers |
D1 #1 |
74
Happy Valley
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D2 #4 |
46
Cumberland Gap
|
|
36
Happy Valley
|
Mon. Feb. 27 6:00 PM Unicoi Co. H.S.
|
70
Grainger
|
|
61
Grainger
|
Thu. Mar. 2 6:00 PM Unicoi Co. H.S.
|
35
Greeneville
|
|
|
|
D2 #2 |
46
Grainger
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D1 #3 |
42
Unicoi Co.
|
|
D2 #1 |
69
Greeneville
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D1 #4 |
41
Elizabethton
|
|
53
Greeneville
|
Mon. Feb. 27 7:30 PM Unicoi Co. H.S.
|
52
Chuckey-Doak
|
|
43
Grainger
|
Sat. Mar. 4 7:00 PM
|
49
Fulton
|
|
Fulton
|
D1 #2 |
63
Sullivan East
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D2 #3 |
76
Chuckey-Doak
|
|
D3 #1 |
72
Gatlinburg-Pittman
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D4 #4 |
21
Scott
|
|
52
Gatlinburg-Pittman
|
Mon. Feb. 27 6:00 PM Austin-East H.S.
|
48
Carter
|
|
36
Gatlinburg-Pittman
|
Wed. Mar. 1 7:00 PM Austin-East H.S.
|
34
Fulton
|
|
D4 #2 |
49
Alcoa
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D3 #3 |
62
Carter
|
|
D4 #1 |
60
Kingston
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D3 #4 |
48
Austin-East
|
|
47
Kingston
|
Mon. Feb. 27 7:30 PM Austin-East H.S.
|
55
Fulton
|
|
67
Gatlinburg-Pittman
|
Sat. Mar. 4 7:00 PM
|
56
Greeneville
|
|
Gatlinburg-Pittman
|
D3 #2 |
41
Fulton
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D4 #3 |
33
CAK
|
|
D5 #1 |
102
McMinn Central
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D6 #4 |
40
East Ridge
|
|
66
McMinn Central
|
Mon. Feb. 27 6:00 PM McMinn Co. H.S.
|
30
Loudon
|
|
82
McMinn Central
|
Thu. Mar. 2 6:00 PM McMinn Co. H.S.
|
40
Sequoyah
|
|
D6 #2 |
40
Tyner
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D5 #3 |
47
Loudon
|
|
D6 #1 |
67
Red Bank
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D5 #4 |
47
Sweetwater
|
|
43
Red Bank
|
Mon. Feb. 27 7:30 PM McMinn Co. H.S.
|
74
Sequoyah
|
|
69
McMinn Central
|
Sat. Mar. 4 7:00 PM
|
73
Macon Co.
|
|
Macon Co.
|
D5 #2 |
77
Sequoyah
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D6 #3 |
34
Brainerd
|
|
D7 #1 |
38
Signal Mountain
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D8 #4 |
60
Macon Co.
|
|
50
Macon Co.
|
Mon. Feb. 27 7:30 PM Tennessee Tech
|
45
Smith Co.
|
|
26
Macon Co.
|
Wed. Mar. 1 7:00 PM Tennessee Tech
|
43
Upperman
|
|
D8 #2 |
49
Smith Co.
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D7 #3 |
38
Chattanooga Christian
|
|
D8 #1 |
66
Livingston Academy
|
|
Fri. Feb. 24 6:00 PM
|
D7 #4 |
33
Notre Dame
|
|
32
Livingston Academy
|
Mon. Feb. 27 6:00 PM Tennessee Tech
|
51
Upperman
|
|
72
Upperman
|
Sat. Mar. 4 7:00 PM
|
35
Sequoyah
|
|
Upperman
|
D7 #2 |
39
Bledsoe Co.
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D8 #3 |
67
Upperman
|
|
|
|
|