Regional Quarterfinals |
Regional Semifinals |
Regional Finals |
Sectionals |
State Qualifiers |
D1 #1 |
H
Cloudland
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D2 #4 |
Bye
|
|
49
Cloudland
|
Mon. Feb. 26 Cosby H.S.
|
19
Cosby
|
|
26
Cloudland
|
Wed. Feb. 28 7:00 PM Cosby H.S.
|
17
North Greene
|
|
|
|
D2 #2 |
41
Cosby
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D1 #3 |
35
Univ. School - JC
|
|
D2 #1 |
53
Washburn
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D1 #4 |
36
Unaka
|
|
23
Washburn
|
Mon. Feb. 26 Cosby H.S.
|
52
North Greene
|
|
38
Cloudland
(27-1)
|
Sat. Mar. 2 7:00 PM
|
30
Sunbright
(24-4)
|
|
Cloudland
|
D1 #2 |
68
North Greene
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D2 #3 |
19
Hancock Co.
|
|
D3 #1 |
51
Sunbright
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D4 #4 |
30
Rockwood
|
|
51
Sunbright
|
Mon. Feb. 26 6:00 PM Harriman H.S.
|
32
Oakdale
|
|
32
Sunbright
|
Wed. Feb. 28 7:00 PM Harriman H.S.
|
35
Midway
|
|
D4 #2 |
56
Oakdale
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D3 #3 |
48
Coalfield
|
|
D4 #1 |
57
Midway
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D3 #4 |
32
Wartburg Central
|
|
54
Midway
|
Mon. Feb. 26 7:30 PM Harriman H.S.
|
43
Harriman
|
|
31
Midway
|
Sat. Mar. 2 7:00 PM
|
33
North Greene
(25-10)
|
|
North Greene
|
D3 #2 |
34
Oliver Springs
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D4 #3 |
38
Harriman
|
|
D5 #1 |
H
Copper Basin
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D6 #4 |
Bye
|
|
59
Copper Basin
|
Mon. Feb. 26 6:00 PM Van Buren Co. H.S.
|
32
South Pittsburg
|
|
35
Copper Basin
|
Wed. Feb. 28 7:00 PM Van Buren Co. H.S.
|
57
Van Buren
|
|
D6 #2 |
51
South Pittsburg
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D5 #3 |
18
Lookout Valley
|
|
D6 #1 |
77
Van Buren
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D5 #4 |
30
CSLA
|
|
70
Van Buren
|
Mon. Feb. 26 7:30 PM Van Buren Co. H.S.
|
38
Sale Creek
|
|
41
Van Buren
(21-10)
|
Sat. Mar. 2 7:00 PM
|
52
Clay Co.
(21-10)
|
|
Clay Co.
|
D5 #2 |
53
Sale Creek
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D6 #3 |
8
Whitwell
|
|
D7 #1 |
95
Pickett Co.
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D8 #4 |
16
Knowledge Academies
|
|
72
Pickett Co.
|
Mon. Feb. 26 6:00 PM East Robertson H.S.
|
47
Clarkrange
|
|
60
Pickett Co.
|
Wed. Feb. 28 7:00 PM Livingston Aca.
|
46
Clay Co.
|
|
D8 #2 |
38
Jo Byrns
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D7 #3 |
71
Clarkrange
|
|
D8 #1 |
65
East Robertson
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D7 #4 |
24
Red Boiling Springs
|
|
56
East Robertson
|
Mon. Feb. 26 7:30 PM East Robertson H.S.
|
60
Clay Co.
|
|
90
Pickett Co.
(25-2)
|
Sat. Mar. 2 7:00 PM
|
55
Copper Basin
(18-10)
|
|
Pickett Co.
|
D7 #2 |
61
Clay Co.
|
|
Fri. Feb. 23 7:00 PM Higher Seed
|
D8 #3 |
28
Merrol Hyde
|
|
|
|
|