Regional Quarterfinals |
Regional Semifinals |
Regional Finals |
Sectionals |
State Qualifiers |
D1 #1 |
74
North Greene
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D2 #4 |
22
Jellico
|
|
71
North Greene
|
Mon. Mar. 1 7:00 PM Higher Seed
|
44
Unaka
|
|
55
North Greene
|
Wed. Mar. 3 7:00 PM Higher Seed
|
42
Cloudland
|
|
|
|
D2 #2 |
38
Greenback
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D1 #3 |
39
Unaka
|
|
D2 #1 |
70
Cosby
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D1 #4 |
29
Hampton
|
|
46
Cosby
|
Mon. Mar. 1 7:00 PM Higher Seed
|
58
Cloudland
|
|
64
North Greene
(25-7)
|
Sat. Mar. 6 7:00 PM
|
50
Tellico Plains
(24-1)
|
|
North Greene
|
D1 #2 |
62
Cloudland
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D2 #3 |
18
Washburn
|
|
D3 #1 |
90
Oneida
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D4 #4 |
29
CSAS
|
|
50
Oneida
|
Mon. Mar. 1 7:00 PM Higher Seed
|
42
Sunbright
|
|
59
Oneida
|
Wed. Mar. 3 7:00 PM Higher Seed
|
51
Tellico Plains
|
|
D4 #2 |
26
Copper Basin
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D3 #3 |
49
Sunbright
|
|
D4 #1 |
62
Tellico Plains
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D3 #4 |
36
Midway
|
|
49
Tellico Plains
|
Mon. Mar. 1 7:00 PM Higher Seed
|
43
Wartburg Central
|
|
46
Oneida
(23-6)
|
Sat. Mar. 6 7:00 PM
|
50
Cloudland
(20-6)
|
|
Cloudland
|
D3 #2 |
48
Wartburg Central
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D4 #3 |
32
Sale Creek
|
|
D5 #1 |
57
Van Buren
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D6 #4 |
29
Red Boiling Springs
|
|
36
Van Buren
|
Mon. Mar. 1 7:00 PM Higher Seed
|
50
Clay Co.
|
|
38
Clay Co.
|
Wed. Mar. 3 7:00 PM Higher Seed
|
62
Clarkrange
|
|
D6 #2 |
64
Clay Co.
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D5 #3 |
41
South Pittsburg
|
|
D6 #1 |
88
Clarkrange
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D5 #4 |
24
Richard Hardy
|
|
62
Clarkrange
|
Mon. Mar. 1 7:00 PM Higher Seed
|
42
Whitwell
|
|
72
Clarkrange
(26-5)
|
Sat. Mar. 6 7:00 PM
|
37
Fayetteville
(15-14)
|
|
Clarkrange
|
D5 #2 |
71
Whitwell
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D6 #3 |
60
Pickett Co.
|
|
D7 #1 |
15
Merrol Hyde
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D8 #4 |
72
Fayetteville
|
|
49
Fayetteville
|
Mon. Mar. 1 7:00 PM Higher Seed
|
37
Eagleville
|
|
57
Fayetteville
|
Wed. Mar. 3 7:00 PM Higher Seed
|
65
Huntland
|
|
D8 #2 |
74
Eagleville
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D7 #3 |
31
STEM Prep Academy
|
|
D8 #1 |
71
Huntland
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D7 #4 |
16
Valor College Prep
|
|
66
Huntland
|
Mon. Mar. 1 7:00 PM Higher Seed
|
36
Moore Co.
|
|
53
Huntland
(19-4)
|
Sat. Mar. 6 7:00 PM
|
60
Clay Co.
(19-10)
|
|
Clay Co.
|
D7 #2 |
32
LEAD Academy
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D8 #3 |
61
Moore Co.
|
|
|
|
|