Regional Quarterfinals |
Regional Semifinals |
Regional Finals |
Sectionals |
State Qualifiers |
D1 #1 |
85
South Greene
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D2 #4 |
20
Washburn
|
|
73
South Greene
|
Mon. Feb. 27 6:00 PM Chuckey-Doak
|
38
Cloudland
|
|
61
South Greene
|
Thu. Mar. 2 7:00 PM Chuckey-Doak
|
32
Hampton
|
|
|
|
D2 #2 |
29
Cosby
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D1 #3 |
54
Cloudland
|
|
D2 #1 |
65
Northview Academy
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D1 #4 |
29
Unaka
|
|
43
Northview Academy
|
Mon. Feb. 27 7:30 PM Chuckey-Doak
|
52
Hampton
|
|
94
South Greene
|
Sat. Mar. 4 7:00 PM
|
48
Meigs Co.
|
|
South Greene
|
D1 #2 |
64
Hampton
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D2 #3 |
54
Hancock Co.
|
|
D3 #1 |
79
Meigs Co.
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D4 #4 |
49
Coalfield
|
|
62
Meigs Co.
|
Mon. Feb. 27 6:00 PM Harriman H.S.
|
59
Knoxville Grace
|
|
56
Meigs Co.
|
Wed. Mar. 1 7:00 PM Harriman H.S.
|
61
Oneida
|
|
D4 #2 |
37
Sunbright
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D3 #3 |
38
Knoxville Grace
|
|
D4 #1 |
58
Wartburg Central
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D3 #4 |
31
Greenback
|
|
41
Wartburg Central
|
Mon. Feb. 27 7:30 PM Harriman H.S.
|
55
Oneida
|
|
41
Oneida
|
Sat. Mar. 4 7:00 PM
|
42
Hampton
|
|
Hampton
|
D3 #2 |
35
Tellico Plains
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D4 #3 |
43
Oneida
|
|
D5 #1 |
49
Silverdale
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D6 #4 |
40
South Pittsburg
|
|
49
Silverdale
|
Mon. Feb. 27 6:00 PM Marion Co. H.S.
|
67
Van Buren
|
|
47
Van Buren
|
Wed. Mar. 1 7:00 PM Marion Co. H.S.
|
50
Marion Co.
|
|
D6 #2 |
44
Van Buren
|
|
Sat. Feb. 25 5:30 PM
|
D5 #3 |
35
Boyd Buchanan
|
|
D6 #1 |
65
Marion Co.
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D5 #4 |
41
Copper Basin
|
|
64
Marion Co.
|
Mon. Feb. 27 7:30 PM Marion Co. H.S.
|
33
CSAS
|
|
58
Marion Co.
|
Sat. Mar. 4 7:00 PM
|
73
Clarkrange
|
|
Clarkrange
|
D5 #2 |
53
CSAS
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D6 #3 |
40
Lookout Valley
|
|
D7 #1 |
69
Pickett Co.
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D8 #4 |
34
Trousdale Co.
|
|
85
Pickett Co.
|
Mon. Feb. 27 6:00 PM Watertown H.S.
|
50
Watertown
|
|
60
Pickett Co.
|
Wed. Mar. 1 7:00 PM Watertown H.S.
|
56
Clarkrange
|
|
D8 #2 |
73
Watertown
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D7 #3 |
59
Clay Co.
|
|
D8 #1 |
38
Goodpasture
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D7 #4 |
35
Jackson Co.
|
|
24
Goodpasture
|
Mon. Feb. 27 7:30 PM Watertown H.S.
|
38
Clarkrange
|
|
77
Pickett Co.
|
Sat. Mar. 4 7:00 PM
|
40
Van Buren
|
|
Pickett Co.
|
D7 #2 |
60
Clarkrange
|
|
Fri. Feb. 24 7:00 PM
|
D8 #3 |
41
Red Boiling Springs
|
|
|
|
|