Regional Quarterfinals |
Regional Semifinals |
Regional Finals |
Sectionals |
State Qualifiers |
D1 #1 |
98
South Greene
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D2 #4 |
22
Washburn
|
|
73
South Greene
|
Mon. Feb. 29 6:00 PM Chuckey-Doak M.S.
|
21
Cosby
|
|
69
South Greene
|
Wed. Mar. 2 7:00 PM Chuckey-Doak M.S.
|
31
North Greene
|
|
|
|
D2 #2 |
47
Cosby
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D1 #3 |
42
Univ. School - JC
|
|
D2 #1 |
47
Northview
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D1 #4 |
36
Cloudland
|
|
34
Northview
|
Mon. Feb. 29 7:30 PM Chuckey-Doak M.S.
|
53
North Greene
|
|
71
South Greene
|
Sat. Mar. 5 7:00 PM
|
46
Midway
|
|
South Greene
|
D1 #2 |
66
North Greene
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D2 #3 |
25
Hancock Co.
|
|
D3 #1 |
57
Midway
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D4 #4 |
43
Oakdale
|
|
56
Midway
|
Mon. Feb. 29 6:00 PM Harriman H.S.
|
54
Meigs Co.
|
|
45
Midway
|
Wed. Mar. 2 7:00 PM Harriman H.S.
|
51
Harriman
|
|
D4 #2 |
41
Wartburg Central
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D3 #3 |
63
Meigs Co.
|
|
D4 #1 |
47
Oneida
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D3 #4 |
59
Knoxville Grace
|
|
46
Knoxville Grace
|
Mon. Feb. 29 7:30 PM Harriman H.S.
|
62
Harriman
|
|
46
Harriman
|
Sat. Mar. 5 7:00 PM
|
43
North Greene
|
|
Harriman
|
D3 #2 |
64
Harriman
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D4 #3 |
50
Coalfield
|
|
D5 #1 |
54
Boyd Buchanan
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D6 #4 |
36
Whitwell
|
|
54
Boyd Buchanan
|
Mon. Feb. 29 6:00 PM CSAS
|
40
Silverdale
|
|
38
Boyd Buchanan
|
Wed. Mar. 2 7:00 PM CSAS
|
57
Van Buren Co.
|
|
D6 #2 |
66
Richard Hardy
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D5 #3 |
68
Silverdale
|
|
D6 #1 |
68
Van Buren Co.
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D5 #4 |
42
CSAS
|
|
73
Van Buren Co.
|
Mon. Feb. 29 7:30 PM CSAS
|
38
Marion Co.
|
|
41
Van Buren Co.
|
Sat. Mar. 5 7:00 PM
|
31
Jackson Co.
|
|
Van Buren Co.
|
D5 #2 |
60
Chattanooga Grace
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D6 #3 |
62
Marion Co.
|
|
D7 #1 |
90
Pickett Co.
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D8 #4 |
51
Gordonsville
|
|
51
Pickett Co.
|
Mon. Feb. 29 7:30 PM Livingston Aca.
|
38
Clarkrange
|
|
61
Pickett Co.
|
Wed. Mar. 2 7:00 PM Livingston Aca.
|
20
Jackson Co.
|
|
D8 #2 |
24
Watertown
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D7 #3 |
60
Clarkrange
|
|
D8 #1 |
46
Goodpasture
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D7 #4 |
55
Clay Co.
|
|
22
Clay Co.
|
Mon. Feb. 29 6:00 PM Livingston Aca.
|
36
Jackson Co.
|
|
66
Pickett Co.
|
Sat. Mar. 5 7:00 PM Boyd Buchanan H.S.
|
50
Boyd Buchanan
|
|
Pickett Co.
|
D7 #2 |
47
Jackson Co.
|
|
Fri. Feb. 26 7:00 PM
|
D8 #3 |
34
Red Boiling Springs
|
|
|
|
|